Array ( [USER] => divhunt_wghf84ynw3tozogt [HOME] => /home/divhunt_wghf84ynw3tozogt [HTTP_CDN_LOOP] => cloudflare [HTTP_CF_CONNECTING_IP] => 3.237.67.179 [HTTP_CF_REQUEST_ID] => 06cc8f43eb0000cebc9b2e7000000001 [HTTP_ACCEPT_LANGUAGE] => en-US,en;q=0.5 [HTTP_ACCEPT] => text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8 [HTTP_USER_AGENT] => CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) [HTTP_CF_VISITOR] => {"scheme":"https"} [HTTP_X_FORWARDED_PROTO] => https [HTTP_CF_RAY] => 5fc11b197afdcebc-IAD [HTTP_X_FORWARDED_FOR] => 3.237.67.179 [HTTP_CF_IPCOUNTRY] => US [HTTP_ACCEPT_ENCODING] => gzip [HTTP_CONNECTION] => Keep-Alive [HTTP_HOST] => www.malutastravel.rs [REDIRECT_STATUS] => 200 [SERVER_NAME] => www.appetise.io [SERVER_PORT] => 443 [SERVER_ADDR] => 46.4.73.52 [REMOTE_PORT] => 40554 [REMOTE_ADDR] => 172.68.65.218 [SERVER_SOFTWARE] => nginx/1.17.9 [GATEWAY_INTERFACE] => CGI/1.1 [HTTPS] => on [REQUEST_SCHEME] => https [SERVER_PROTOCOL] => HTTP/1.1 [DOCUMENT_ROOT] => /home/divhunt_wghf84ynw3tozogt/divhunt/public [DOCUMENT_URI] => /index.php [REQUEST_URI] => /ponuda/aparthotel-apolon-198 [SCRIPT_NAME] => /index.php [CONTENT_LENGTH] => [CONTENT_TYPE] => [REQUEST_METHOD] => GET [QUERY_STRING] => [SCRIPT_FILENAME] => /home/divhunt_wghf84ynw3tozogt/divhunt/public/index.php [FCGI_ROLE] => RESPONDER [PHP_SELF] => /index.php [REQUEST_TIME_FLOAT] => 1607038545.233 [REQUEST_TIME] => 1607038545 ) Missing Title

Aparthotel Apolon

Leptokaria, Olimpska regija

već od 85€

Opis destinacije

Leptokarija se nalazi na najlepšem delu obale u podnožju Olimpa, uz novi autoput za Atinu, 90 kilometara jugozapadno od Soluna. Mesto pruža gostima svih generacija dobre uslove za prijatan godišnji odmor. Plaža je peščano-šljunkovita, široka i dobro uređena. Voda je kristalno čista i idealna za plivanje i relaksaciju. Šetalište kraj obale, nova trgovačka-pešačka zona i stoletni park upotpunjuju i čine atraktivnim ovaj ambijent sa puno taverni, barova, kafića, prodavnica i marketa. Mesto takođe nudi mnoštvo sadržaja za decu, zabavne parkove i igraonice. U ponudi je veliki broj izleta do okolnih lokaliteta. U blizini se nalazi pećina u kojoj se po mitologiji rodio Orfeus i antički grad Muza.

Informacije

SMESTAJ

  • Apartman

Prevoz

  • Autobus
  • Sopstveni Prevoz

Udaljenost

  • Plaža > 150m

Oprema

  • Klima
  • Kuhinja
  • TV

Broj nocenja

  • 10 Noćenja

Broj kreveta

  • 2 Kreveta
  • 3 Kreveta
  • Opis smeštaja
  • Cenovnik
  • Program putovanja
  • Prevoz
  • Uslovi plaćanja
Lokacija: vila Apolon se nalazi u najatraktivnijem delu Leptokarije, na oko 150m od plaže.
Vila Apolon je moderna vila sagradjena pre nekoliko godina. Sadrži studije sa kompletno opremljenom kuhinjom, kupatilom i terasom sa garniturom za sedenje. Sadržaj vile upotpunjuje recepcija sa salonom, zajednička prostorijom sa toaletom koja se uglavnom koristi za odlaganje stvari na dan smene. Ova vila je više godina u našoj ponudi i slobodno možemo da kažemo da se naši gosti vraćaju potpuno zadovoljni, kvalitetom ove vile. Na ulici ispred vile ili preko puta na proširenju je moguće parkiranje automobila.

Tip smeštaja:
1/2 studio - u jednoj prostoriji čajna kuhinja i dva obična ležaja.
1/3 studio - u jednoj prostoriji čajna kuhinja i tri obična ležaja.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185cm-200cm sa 75-90cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–200cm sa 120–155cm.

Korišćenje klima uređaja i WI-FI interneta - BESPLATNO.
FIRST MINUTE PONUDA- GRČKA APARTMANI 2020:
AKCIJA NEDELJE 09.03.-15.03.2020
20% POPUSTA NA SMEŠTAJ ZA UPLATU U CELOSTI PRILIKOM REZERVACIJE
10% POPUSTA NA SMEŠTAJ ZA UPLATU U CELOSTI DO 01.05.2020

Cenovnik za sopstveni prevoz.
Cene su u Eur, po app/studiju, najam za 10 noćenja. (NEMA DINARSKOG DELA)
Tip smeštaja21.05.- 31.05.31.05.- 10.06.10.06.- 20.06.20.06.- 30.06.30.06.- 10.07.10.07.- 20.07.20.07.- 30. 07.30.07.- 09.0809.08.- 19.08.19.08.- 29.08.29.08.- 08.09.08.09.- 18.09.18.09.- 28.09.
1/2 studio90* / 12516525536541545549549549541528522590* / 125
1/3 studio85* / 13518528539544548552552552544531524585* / 135
Cenovnik za sopstveni prevoz. Cene su u Eur, po studiju, najam za 10 noćenja.
Napomene-Uslovi za decu u studiju / apartmanu • dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj. Dete 0-3 godine može u studiju / apartmanu da boravi bez sopstvenog ležaja. -Korišćenje klima uređaja i WI-FI interneta - BESPLATNO.
-Cene sa zvezdicom (*) u prvoj i poslednjoj smeni označavaju paket aranžman (smeštaj+prevoz po osobi) i odnose se na polazak iz Beograda. Ne postoji umanjenje za polaske južnije od Beograda.
-Dvoje dece 3-10 godina u zajedničkom ležaju imaju popust 40% po detetu na cenu paket aranžmana i imaju sedište u autobusu.
-Dete 0-10 godina u sopstvenom ležaju ostvaruje popust od 20€ na cenu paket aranžmana i ima sedište u autobusu.
-Polazak autobusa je dan ranije u odnosu na datum iz tabele.
-Boravišna taksa u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
-NEMA UVEĆANJA ZA ODLOŽENO PLAĆANJE ARANŽMANA!
-AGENCIJA NE MOŽE GARANTOVATI BRZINU INTERNETA I NIJE ODGOVORNA U SLUČAJU SLABOG SIGNALA ILI NESTANKA INTERNETA USLED TEHNIČKIH PROBLEMA GRČKIH OPERATERA.

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- smeštaj u odabranoj vili na bazi najma apartmana za odabrani broj noćenja
- autobuski prevoz (samo u smenama sa zvezdicom)
- servis predstavnika agencije
- troškove organizacije

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Boravišnu taksu u Grčkoj: Od 01.01.2018 se vrši naplata boravišne takse u Grčkoj u privatnom smeštaju. Cena boravišne takse iznosi 0,5€ dnevno po smeštajnoj jedinici (studiju/apartmanu). Boravišna taksa se plaća na licu mesta (na dan dolaska u vilu).
- autobuski prevoz (osim u smenama sa zvezdicom)
- međunarodno zdravstveno putno osiguranje. Informacije o iznosu osiguranja dobijaju se u agenciji. Iznos zavisi od dužine boravaka i vrste osiguranja (individualno ili porodično).
- osiguranje od otkaza putovanja
- održavanje higijene u apartmanima za vreme boravka
- fakultativne izlete
- individualne troškove

TIPOVI SMEŠTAJNIH JEDINICA / LEGENDA:
S - studio / jedna prostorija koju čine čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem i naznačen broj osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
G - garsonjera / prostorija koju čini čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem i odvojena prostorija sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
A - apartman / prostorija koju čini čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva i odvojena prostorija sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
D - duplex / prostorija koju čini čajna kuhinja (obično bez rerne) opremljena osnovnim posuđem i dve odvojene prostorije sa naznačenim brojem osnovnih ležajeva, kupatilo, balkon ili terasa.
M - mezoneta / smeštajna jedinica koju čine dva nivoa i kupatilo, balkon ili terasa. Na jednom nivou dnevni boravak sa čajnom kuhinjom (obično bez rerne) opremljenom osnovnim posuđem i drugi nivo (uglavnom galerija) kao spavaći deo.

POPUSTI ZA DECU U APARTMANIMA:
- Dvoje dece do 10 godina imaju pravo da koriste zajednički ležaj.
Napomena: Kategorizacije smeštajnih objekata u katalogu (hoteli i vile), izvorno su preuzete od vlasnika istih, te kao takve ispunjavaju uslove po kriterijumima nacionalne turističke organizacije Grčke – EOT.
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OFRYNIO BEACH, JERISOS, TRIPITI, URANOPOLISPOLAZAK ZA SITONIJUPOLAZAK ZA TASOSPOLAZAK ZA SIVOTUPOLAZAK ZA EVIJUPOLAZAK ZA PILION MILINAPOLAZAK ZA KEFALONIJUPOLAZAK ZA AMULJANI OSTRVO
Mesto polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaskaVreme polaska
BEOGRAD
(mesto polaska biće naknadno objavljeno)
18,0021,0017,0014.31519,0013,0018,00
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,301515.319,3013,3018,30
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.1515.4519,3513,4518,35
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.416.119,4014,1018,40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.5516.2519,4514,2518,45
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.1516.4520,0014,4519,00
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.31721,0015,0020,00
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.4517.1521,1515,1520,15
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.517.221,2015,2020,20
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,301717.321,3015,3020,30
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.1517.4521,4515,4520,45
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.31822,1516,0021,15
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.31923,0017,0022,00
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,302020.300,3018,3023,30